poštovné

Dodanie tovaru do 24 hod. Platí len v pracovných dňoch !

Objednávky prijaté do 14.00 hod. budú spracované ešte v tento deň a odoslané.

Pokiaľ si u nás objednáte tovar do 14.00 hod., táto objednávka bude ešte v tento deň spracovaná a vyexpedovaná a doručená priamo až k Vám domov v nasledujúci deň našim zmluvným kuriérom. Ak si prajete zanechať balík na pošte uveďte to do poznámky v objednávke.

Spôsoby platby :

Na dobierku :

Poštový kuriér  Vám prinesie balík na Vašu adresu. Za balík zaplatíte pri jeho prevzatí. Pokiaľ si neželáte, aby Vám bol balík doručený na Vašu uvedenú adresu, uveďte to priamo do poznámok pri vyplňovaní objednávky. Kuriér Vám prinesie balík na Vašu adresu, predtým Vás bude kontaktovať. Za balík zaplatíte pri jeho preberaní.

Platba bankovým prevodom :

Po vytvorení  a odoslaní objednávky Vám zašleme na Vami uvedený e-mail všetky údaje potrebné na bankový prevod. Po pripísaní požadovanej sumy na náš účet, alebo zaslaní na náš e-mail potvrdenie o prevode Vám bezodkladne zašleme balík spôsobom, ktorý ste si zvolili pri vyplňovaní objednávky.

 pre našich zákazníkov máme ešte pripravené …

U nás v našom online obchode a veľkoobchode nájdete širokú ponuku aj týchto produktov. Detské, pánske a dámske oblečenie a doplnky k oblečeniu. Z oblečenia máme na výber nohavice a kraťasy, tepláky a legíny, capri nohavice, mikiny a svetre, tielka a tričká s dlhým rukávom nátelníky, taktické a rybárske vesty, spodné prádlo pre všetkých, pršiplášte, pláštenky a pončá do daždivého počasia, maskáčové šiltovky a čiapky, traky na nohavice a opasky na nohavice, rukavice a kukly, nákrčníky, šály, zimné baranice, šatky dámske ale aj motorkárske, klobúky, širáky a iné odevné doplnky. Okrem oblečenia máme veľký výber outdoor vybavenia do prírody ako napr., batohy a ruksaky, lovecké nože a nožíky, puzdrá na udice, tašky a vaky, ľadvinky na opasok a poľné tašky a rôznu taktickú výbavu do prírody, kompasy a buzoly, telesné ohrievače, paracord náramky, kresadlá a rôzne zapaľovače a variče, balíčky prežitia, alebo univerzálne survival karty. Pre dlhší pobyt v prírode máme kempové stoličky a stany, spacáky, karimatky a pod., ďalej termosky, nerezové poháre, ešusy a nádoby na varenie pri kempovaní, ako aj malé prenosné variče. Z obuvi máme v ponuke detské topánky, tenisky, šľapky a papuče, gumáky a galoše, čižmy a iné. doplnky k obuvi, leštidlá a impregnácie, krémy, kefy na obuv, šnúrky a vložky do do topánok, protišmykové návleky, ponožky, podkolienky a pod.,

a ešte dekorácie do bytu a darčeky …

Ako by to bolo, keby sme Vám neponúkli aj nejaké darčeky? Pre všetkých máme pripravené darčeky, vhodné na každú príležitosť. Pre deti máme hračky, porcelánové bábiky, filmové a rozprávkové figúrky a postavičky, vojačikov luskáčikov, modely áut a motoriek, ale aj spoločenské hry a stavebnice. Z praktických darčekov pre ženy máme pre vás baterky s paralyzérom v tvare rúžu, alebo praktické kľúčenky pre mužov so značkami takmer všetkých druhov áut a motoriek. Pre mužov, ale aj pre ženy máme aj pekné tabatierky, plynové, tryskové alebo benzínové zapaľovače, ploskačky a likérky s vygravírovaným venovaním. Taktiež máme v ponuke aj darčekové kupóny, ktorými môžete obdarovať svoju blízku osobu. Z dekorácií môžeme spomenúť naše pekné, milé a zároveň nostalgické retro plechové tabule a cedule. A ešte vintage a provensálsky štýl. A ešte mnohé iné darčeky a dekorácie do bytu, stačí sa len prekliknúť do nášho e-shopu a vybrať si to čo sa Vám najviac páči. Naša spoločnosť armyshop nitra sa teší na Vašu návštevu v našom eshope a prajeme Vám výhodný a príjemný nákup.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.