kontakty

Kontakt :

objednávky a veľkoobchod :                              0905 372 062

Pre osobný odber alebo nákup je prevádzka otvorená :
Pondelok až Piatok od 08.00 hod.- 17.00 hod.

Nájdete nás v Lehote tu :

TOVAR SKLADOM : 95% nami ponúkaných produktov máme trvalo na sklade. Produkty ktoré sú vypredané, či inak nedostupné neustále naskladňujeme každý týždeň a preto Vám vieme zabezpečiť dodanie tovaru do 24 hodín.

ARMY A OUTDOOR : V našom eshope nájdete rôzne Army a Outdoor vybavenie a doplnky, ako sú nože, mačety, plynové pištole, ruksaky, spacáky, ďalekohľady a pod. Neváhajte a navštívte nás !

NAŠA ĎALŠIA PONUKA :

Ponúkame vám na ďalší maloobchodný a veľkoobchodný predaj nasledovný sortiment nášho tovaru. Tovar je osvedčený, dobre sa predáva a ponúkame aj zaujímavé nákupné ceny s pekným rabatom. Ak máte alebo otvárate maloobchodnú predajňu a chceli by ste predávať aj tovar, ktorý ponúka naša spoločnosť, tak neváhajte a kontaktujte nás.

Naša ponuka je : dámske, pánske a detské oblečenie a doplnky k oblečeniu, maskáčové krátke a dlhé nohavice, zateplené, ale aj na leto, kraťasy, bermudy, ako aj bomber bundy a outdoor maskáčové oblečenie, mikiny a vesty, svetre, kraťasy, tričká a tielka, nátelníky a tiež spodné prádlo. Šiltovky, čiapky, kukly, ponožky a tiež vložky a šnúrky do topánok, traky na nohavice  a opasky. Obuv taktickú aj športovú, kanady vz.60 a tenisky, topánky dámske, pánske a detské, čižmy, gumáky, sandále, kroksy, papuče, šľapky a kroxy na leto a do domácnosti …

Ponúkame tiež  outdoor výbavu a survival doplnky do prírody, karambity a mačety kukri, vreckové švajčiarske nože, survival nože prežita a lovecké nože a dýky., tiež ďalekohľady a monokuláre, kompasy a buzoly na orientovanie sa v teréne, paracord náramky s kresadlom a iný outdoor a survival sortiment a výbavu do prírody, tiež batohy a ruksaky, puzdrá, tašky cestovné a outdoorové polné tašky, rôzne taštičky a kapsičky, ľadvinky, fľaše, termosky a variče do prírody, telesné otepľovače a rôzne balíčky poslednej záchrany a ďalšie mnohé iné … 

Do domácnosti pekné a milé dekorácie a rôzne dekoračné predmety do spálne, do obývačky, do kuchyne a do detskej izby rôzne bábiky, dekoračné figúrky a postavičky z filmov či rozprávok, retro modely starých áut a motoriek, plechové a drevené retro cedule a smaltované tabule a iné dekorácie. Ako aj záhradné a iné exteriérové dekoračné predmety.  Originálne a pekné darčeky pre deti, mužov a ženy a iné darčekové predmety. Pre deti máme v ponuke hračky, spoločenské hry, pexeso a hlavolamy, skladačky, stavebnice, puzzle a iné zaujímavé detské hry a pod., Taktiež môžete u nás nájsť rôzny bytový textil a rôzne doplnky do bytu. Z bytového textilu vyberáme obrusy, prestieranie, poťahy a prestieradlá na stoly, závesy a záclony, návleky na stoličky do kuchyne, prestieradlá a posteľné obliečky, deky a posteľné plachty, uteráky a osušky. No a ešte malé doplnky ako prívesky na kľúče, kľúčenky, odznaky, vlajky, autoklúčenky, náramky a pod…

 

 

1 komentár k “kontakty”

 1. Hello kroksy.sk,
  Are you aware of the brand new enemy that is lurking on the horizon these days? If you‘re such a person that spent at least 3 hours on your computer or other devices every day, you ‘ill likely suffer neck pain.
  Some pains are good to ignore at once.
  But is the neck-pain a concern?
  Yes, it is.
  It should be a serious concern for you to never ignore. Of course, it may lead to severe complexities if not dealt with earlier.
  The major cause of the pain in the neck!
  Poor posture… oh, GOD!
  Unfortunately, that is the primary cause of the neck pain of this time.
  Sitting uneven on a chair for long hours or sleeping not in a good position may quickly lead you towards severe neck pain.
  What Should You Do? Seek a solution.
  Interestingly, you can handle neck pain problems with a simple solution.
  Get a neck-massage smart device that is adjustable, and you can use it anywhere you go.
  See it here: https://Neckmg.com . It is currently sold at a 50% discounted price even at its affordable price.
  Do NOT take neck-pain a light-weighted sort of pain. Your spine cord may be involved.

  Warmest Regards,
  NeckMG Team

   

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.